Науково Виробнича Фірма "Крон ЛТД"
Головна Про Фірму Ціни Архів Підтримка Партнери Контакти

Про Фірму

НВФ «Крон» ЛТД спеціалізується на розробці та виготовленні обладнання для комп'ютерних телекомунікаційних систем, розрахованих на багато користувачів, багатотермінальних систем, які використовують локальні та/чи віддалені робочі місця в ОС Windows, Linux, FreeBSD, MSM, MS-DOS та інших.

Наше обладнання та технічні рішення з успіхом використовуються для:
створення розрахункових центрів, з багатьма користувачами, довідкових систем, систем тарифікації, вузлів електронної пошти;
підключення віддалених та/чи локальних об'єктів (лічильників, датчиків, касових апаратів, комп'ютерів та іншого), які мають інтерфейси RS-232, RS-422, RS-485, CL («Струмова петля» 20/40 мА);

Фірма заснована у 1990 році, має кваліфікованих спеціалістів та унікальний досвід розробки й виробництва телекомунікаційного обладнання (спеціалізованих контролерів, обладнання для комп'ютерних систем віддаленого доступу). Фірма може швидко й на сучасному рівні виконати необхідний комплекс робіт від розробки до впровадження.

«НЕК «Укренерго», «Українська залізниця», ОАО «БанкомСвязь», ОАО «Миттал Стил Кривой Рог» й інші організації використовують наше обладнання та наші технічні рішення.

Запрошуємо Вашу компанію до співробітництва. Якщо Ви станете нашим клієнтом, Ви переконаєтеся в правильності свого вибору.

Прийнятні ціни, високу якість обладнання, оперативний рівень супроводу ми гарантуємо!


 

© 1990-2023, НВФ "Крон ЛТД"