Науково Виробнича Фірма "Крон ЛТД"
Головна Про Фірму Ціни Архів Підтримка Партнери Контакти


РОЗШИРЮВАЧ-ПОВТОРЮВАЧ ІЗОЛЮЮЧИЙ "RE4RS485 GSA V1"


    Повна версія документу (PDF)

   Призначення. При організації єдиної мережі інтерфейсу RS-485 виникає потреба підключення достатньо великої кількості пристроїв, які розташовані віддалено один від одного, а також у місцях, які недоступні для оперативного обслуговування.
   Чотирьохканальний ізолюючий розширювач-повторювач послідовного інтерфейсу RE4RS485 GSA V1 (далі розширювач) призначений:

- для організації розгалуженої мережі керування та/або збору даних;
- для організації до 4-х додаткових сегментів мережі (типу «зірка») інтерфейсу RS-485, при роботі в напівдуплексному режимі обміну даними;
- для збільшення кількості пристроїв в мережі RS-485;
- для гальванічної розв'язки окремих сегментів мережі RS-485.

   В кожному сегменті мережі інтерфейсу RS-485 розширювач надає можливість підключити до 32 пристроїв. Загальна кількість пристроїв, які підключаються в мережу інтерфейсу RS-485, в такому випадку збільшується до 128. Програма, яка підтримує обмін інформацією між пристроями, повинна забезпечити протокольне адресування пристроїв в мережі RS-485.

RE4RS485 GSA V1

   Конструкція. Матеріал корпусу – ABS пластик.
   Варіант виконання корпусу – з защіпками для стандартної DIN – рейки.
   Розширювач може бути розміщений на пласкій поверхні (з можливістю закріплення гвинтами).

   Автоматичне керування направленням передачі даних по інтерфейсу RS-485 забезпечує вбудована схема.
   При відсутності передачі даних по каналу, приймачі-передавачі інтерфейсу RS-485 знаходятся в стані «прийому». В момент початку передачі даних один з приймачів-передавачів перемикається в стан «передачі», а інші залишаються в стані «прийому».

   Ізоляція. Лінії даних, сигнали керування та ланцюги живлення кожного сегменту інтерфейсу RS-485 гальванічно ізольовані як від схеми розширювача, так й від інших сегментів. Це дає можливість забезпечити захист периферійних пристроїв одного каналу від пошкоджень при випадковому потраплянні високої напруги в ланцюги іншого каналу. Напруга ізоляції  1000 В.

   Двохрівневий захист від імпульсних (іскрових) розрядів та перешкод.
   Лінії даних інтерфейсів RS-485/4RS-485 захищені від наведених високовольтних імпульсних (іскрових) розрядів та перешкод напругою до 2000 В
   Перший рівень захисту реалізований на газорозрядних елементах. Для надійності необхідно забезпечити якісне заземлення розширювача.
   Другий рівень захисту (EFT) реалізований на супресорах.

   Світлодіодна індикація. Розширювач облаштований світлодіодами, які індикують передачу даних по каналу інтерфейсу RS-485/4RS-485.

   Живлення. Від зовнішнього джерела постійного стабілізованого струму напругою від до 36 В, яке підключаеться через клемну колодку.

   Підключення зовнішніх пристроїв, з інтерфейсами RS-485/4RS-485, через клемні колодки.


 

© 1990-2023, НВФ "Крон ЛТД"