Науково Виробнича Фірма "Крон ЛТД"
Головна Про Фірму Ціни Архів Підтримка Партнери Контакти

КОНТРОЛЕР КЕРУВАННЯ КОНТАКТОРАМИ


 Повна версія документу (PDF Datasheet)

   Контролер керування контакторами (далі КУК) призначений для дистанційного керування двома силовими контакторами у системах забезпечення електричного освітлення.

KUK


   Конструкція. Корпус КУК виконаний з металу, має «вушка», які дозволяють встановити КУК на стандартну 35 міліметрову DIN - рейку або закріпити гвинтами на пласкій поверхні.

   Автоматичне керування направленням передачі даних по інтерфейсу RS-485 забезпечує вбудована схема.
При відсутності передачі даних по каналу, приймачі-передавачі інтерфейсу RS-485 знаходиться у стані «прийому». В момент початку передачі даних, один из приймачів-передавачів перемикається в стан «передачі», а інший залишається у стані «прийому».

   Ізоляція. Лінії даних, сигнали керування та ланцюги живлення інтерфейсів RS-485 / CL20mA гальванічно ізольовані від решти схеми КУК з двох сторін. Це забезпечує захист периферійних пристроїв одного інтерфейсу від пошкодження при випадковому попаданні високої напруги в ланцюги іншого інтерфейсу. Напруга ізоляції - 1000 В.

   Захист (EFT). Лінії даних інтерфейсів RS-485 / CL20mA захищені від наведених високовольтних імпульсних (іскрових) розрядів та перешкод напругою до 2000 В.

   Світлодіодна індикація. КУК обладнаний трьома світлодіодами.
   Світлодіод червоний «Ready» - готовність КУК до роботи.
   Два інших світлодіода індикуют передачу (жовтий «Tx») та прийом (зелений «Rx») даних по каналу інтерфейсу RS-485 (комунікаційний порт COM2).

   Живлення. Від мережі змінного струму напругою ~220 В, 50 Гц.

 

© 1990-2023, НВФ "Крон ЛТД"