Науково Виробнича Фірма "Крон ЛТД"
Головна Про Фірму Ціни Архів Підтримка Партнери Контакти

КОНТРОЛЕР КЕРУВАННЯ СИЛОВИМИ ПРИСТРОЯМИ


 Повна версія документу (PDF Datasheet)

   Контролер керування силовими пристроями (далі КУСУ) призначений для дистанційного керування чотирма пристроями у системах керування, сигналізації та забезпечення електричного освітлення (світлофорами, освітлювальними приладами та т.і.).

KUSU


   Конструкція. Корпус КУСУ віконаний з металу, має «вушка», які дозволяють встановити КУСУ на стандартную 35 міліметрову DIN - рейку або закріпити гвинтами на пласку поверхню.

   Автоматичне керування направленням передачі даних по інтерфейсу RS-485 забезпечує вбудована схема.
При відсутності передачі даних по каналу, приймачі-передавачі інтерфейсу RS-485 знаходяться у стані «прийом». В момент початку передачі даних один из приймачів-передавачів перемикається у стан «передачі», а інший залишається в стані «прийому».

   Ізоляція. Лінії даних, сигнали керування та ланцюги живлення інтерфейсів RS-485 / CL20mA гальванічно ізольовані від решти схеми КУСУ з двох сторін. Це забезпечує захист периферійних пристроїв одного інтерфейсу від пошкодження при випадковому попаданні високої напруги в ланцюги іншого інтерфейсу. Напруга ізоляції - 1000 В.

   Захист (EFT). Лінії даних інтерфейсів RS-485 / CL20mA захищені від наведених високовольтних імпульсних (іскрових) розрядів та перешкод напругою до 2000 В.

   Світлодіодна індикація. КУСУ обладнаний трьома світлодіодами.
   Світлодіод червоний «Ready» - готовність КУСУ до роботи.
   Два інших світлодіода індикуют передачу (жовтий «Tx») та прийом (зелений «Rx») даних по каналу інтерфейсу RS-485 (комунікаційний порт COM2).

   Живлення. Від мережі змінного струму напругою ~220 В, 50 Гц.

 

© 1990-2023, НВФ "Крон ЛТД"